اجاق گاز شیشه ای که با پخش موسیقی به درمان افسردگی کمک می کند

اگر قصد خرید یک اجاق گاز شیشه ای سرامیک را دارید، چند مورد از تجهیزات وجود دارد. اجاق گاز را در شکاف قرار دهید و بررسی کنید که سوراخ با پارامترهای مورد نظر مطابقت داشته باشد.

اجاق گاز یکی از لوازم ضروری در تجهیزات آشپزخانه می باشد.انتخاب اجاق گاز ابتدا باید بر اساس طراحی وسایل آشپزخانه باشد.طراحی اجاق گاز آشپزخانه دارای طرح های توکار و رومیزی می باشد.

اگر طرح تعبیه شده باشد فقط می تواند مجهز به اجاق گاز با سوئیچ در سطح بالایی باشد.اگر اجاق گاز رومیزی است، اجاق گاز با کلید انتخاب در جلو می تواند با طراحی کل ظروف آشپزخانه مطابقت داشته باشد.

هنگام خرید ظروف پخت و پز باید کیفیت آن را به شدت کنترل کنید، زیرا کیفیت ظروف پخت و پز ارتباط مستقیمی با امنیت خانواده و اموال شما دارد.

دولت برای این گونه محصولات سیستم مدیریتی دارد بنابراین برای خرید محصولات از تولیدکنندگان دارای مجوز تولید، بررسی گزارش های بازرسی کیفی و گواهی کیفیت محصولات ضروری است.

اجاق

هنگام خرید اجاق گاز، باید به طور خاص بررسی کنید که آیا سیستم احتراق ایمن و قابل اعتماد است، آیا سیستم احتراق کاملاً احتراق شده است، آیا تنظیم حرارت انعطاف پذیر است و آیا محتوای مونوکسید کربن در گاز خروجی کمتر از 0.05٪ است یا خیر. هنگام خرید اجاق گاز، لطفاً برای جلوگیری از خرید محصولات تقلبی به یک فروشگاه حرفه ای مراجعه کنید.

آشپزخانه قلب خانه است و در تمام این مدت قلب آشپزخانه اجاق پخت و پز بوده است.در آشپزخانه های خانه های باستانی، اجاق گازها نه تنها برای عملکردشان بلکه در فضای تاریخی آنها نیز نقش محوری دارند.

از منظر آشپزی. مواد تشکیل دهنده یک آشپزخانه مدرن تنها حدود 200 سال پیش با اولین ظهور یک محدوده واقعی، یعنی یک منبع گرمای مسطح با اجاق گاز، به (بنجامین تامپسون، معروف به (کنت رامفورد) نسبت داده شده است.

اولین اجاق گازهای کنترل حرارت علمی را در اوایل دهه 1890 طراحی کرد (رامفورد) یک پیشگام مهندسی بود که اولین مطالعات علمی را در مورد انتقال حرارت با روش های کامل برای توپ انجام داد.