الکتروپمپ شناور ناصری می تواند باعث افزایش مصرف برق شود

الکتروپمپ شناور ناصری که با چرخش پروانه سیال را در جهت محوری می رساند. از شفت، بال، پره راهنما، بدنه و یاتاقان تشکیل شده است و می تواند به همان میزان با حجم کمتری نسبت به پمپ های دیگر پمپاژ کند. بسته به جهت جریان سیال، به پمپ جریان محوری و پمپ جریان مخلوط تقسیم می شود.

این یک نوع پمپ دوار/(دوار) است. مایع را با مش بندی دو چرخ دنده هم شکل انتقال می دهد و سبک وزن است و ساختار ساده ای دارد و نیازی به شیر ندارد زیرا برای جلوگیری از جریان معکوس طراحی شده است.

پمپ جابجایی مثبت نیروی چرخشی موتور الکتریکی را به حرکت رفت و برگشتی تبدیل می کند و از فشار تحت فشار و منفی ایجاد شده در هنگام برگشت دیافراگم نصب شده در سمت پمپ یا در انتهای پیستون استفاده می کند.

پمپ

مقدار دبی را می توان با افزایش یا کاهش حجم محفظه پمپ تنظیم کرد. ویژگی های کمی عالی دارد و به سختی تحت تأثیر تغییرات فشار در سمت خروجی قرار می گیرد، اما زمانی که تغییرات فشار از مشخصات پمپ بیشتر شود، حجم تخلیه صفر می شود.

شرکت جهانی پمپ Xylem بازار صنعت آب کره را بر اساس سیستم پمپ با راندمان بالا به چالش کشیده است.

Xylum Water Solutio کره در 11th اعلام کرد که ورود خود را به بازار کره به طور جدی از طریق تور راه اندازی جهانی Xylum در هتل Sheraton Palace در Seocho-gu، سئول گسترش خواهد داد.

Xylem که به تجارت مدیریت آب گروه پمپ جهانی ITT تعلق داشت، به عنوان یک شرکت مستقل تصفیه آب از طریق اسپین آف در اکتبر 2011 دوباره متولد شد.

از زمان توسعه اولین پمپ شناور در سال 1948، Xylem به عنوان یک شرکت پیشرو در جهان در زمینه تصفیه آب در حال رشد بوده است.