با استفاده از کمربند هرمس اصل می تواند اسب های وحشی را رام کنید

کمربند هرمس اصل چرمی یک اکسسوری ضروری برای ترکیب ما هستند. به همین دلیل، بیایید ببینیم چگونه می توانید این لوازم جانبی را که از گذشته تا امروز ما را در هر محیطی همراهی می کنند، ترکیب کنید.

هنگام انتخاب یا ترکیب کمربند چرمی باید به نکات مهمی توجه کرد. ما چند مورد از آنها را برای شما ذکر کردیم;

قبل از خرید کمربند چرمی، بسیار مهم است که سعی کنید آن را متناسب با اندازه کمر خود تهیه کنید. رنگ های اصلی مانند مشکی، قهوه ای و آبی سرمه ای باید همیشه در کمد شما باشند.

مطمئن شوید که سگک کمربندهای چرمی شما به مرور زمان زنگ نزند. اگر چنین شرایطی وجود دارد، به جای استفاده از این تسمه، آن را تعویض کنید. اگرچه کمربند کاملاً با این ترکیب می آید، اما نکته مهم هماهنگی آن با کفش است.

کمربند

کت و شلوار در جایی که باید شیک و رسمی به نظر برسیم برای ما ضروری شده است. با این حال، مهم نیست که لباس شما چقدر شیک است، این اکسسوری ها هستند که این ظرافت را برجسته می کنند.

در این مرحله، کمربندهای چرمی ما که چشم ها را به خود جلب می کند، هماهنگی با کت و شلوار شما ایجاد می کند.

می‌توانید مدل‌های کمربند کلاسیک ما را برای انتخاب کمربند مناسب با مدل و رنگ کت و شلوار خود بررسی کنید.

شلوار جین که در همه زمینه های زندگی روزمره ما مورد استفاده قرار می گیرد، با ظاهر اسپرت خود مورد پسند بسیاری از افراد قرار می گیرد. به خصوص راحتی و تنوع زیاد آن از دلایل ترجیح آن است.

وقتی با این شلوار جین یک ترکیب خاص برای آن روز درست کنید، فقط یک قدم باقی می ماند. این یک کمربند اسپرت چرم طبیعی است که به خوبی با شلوار جین شما ست می شود.