تولید صابون مایع فوراور با استفاده از صدف حلزون ها

به همین دلیل همیشه به صورت مخلوط مرکب استفاده می شوند. SLES با اثر تحریک پذیری کمتری نسبت به SLS مشخص می شود و بیشتر در محصولات بهداشت شخصی استفاده می شود.

محصولات PCC Group شامل محصولاتی مانند SULFOROKAnole است که Sodium Laureth Sulfate (SLES) و ROSULfans که شامل Sodium Lauryl Sulfate (SLS) است.

محلول‌های صابون مایع فوراور با pH پایه می‌توانند بر پوست انسان که ماهیت کمی اسیدی دارد، تأثیر منفی بگذارند. استفاده از آنها می تواند باعث خشکی و تحریک شود.

آنها به شستشوی آلاینده ها از سطح پوست و مو کمک می کنند و مخلوط شدن آب با مواد چرب و کثیفی را آسان تر می کنند. آنها از بهترین سورفکتانت های مطالعه شده هستند و چندین دهه است که در لوازم آرایشی استفاده می شوند.

صابون

موادی که به کاهش اثرات تحریک‌کننده مواد شیمیایی مانند SLS و SLES کمک می‌کنند، بتائین‌ها هستند. آنها در بین سورفکتانت های آمفوتریک طبقه بندی می شوند. آنها همچنین خاصیت غلیظ کننده و کف کنندگی دارند.

این یک گروه مهم از ترکیبات شیمیایی است که در فرمولاسیون های آرایشی استفاده می شود. این اجازه می دهد تا محتوای کلرید سدیم در صابون ها کاهش یابد و محصول نهایی با قوام مورد نیاز به دست آید.

یکی از این ترکیبات دارای خواص فوق، ROKAmid KAD است که کوکامید DEA است که در محدوده محصولات گروه PCC موجود است. با تشکیل میسل های به اصطلاح مخلوط، بافت صابون را بهبود می بخشد.

همچنین به راحتی زیست تخریب پذیر است و با عملکرد بالا مشخص می شود که به لطف آن حتی در غلظت های پایین نیز کارآمد است.

در این حالت کاهنده های pH به صابون اضافه می شود. این گونه صابون ها بیشتر توسط افرادی با پوست حساس استفاده می شود. اینها گروه مهمی از ترکیبات مورد نیاز برای ساخت صابون را تشکیل می دهند.

از آنها برای حل کردن سایر مواد خام موجود در محصولات بهداشت شخصی استفاده می شود. مواد شیمیایی طبقه بندی شده به عنوان حلال عبارتند از: آب، گلیسیرین، اتانول و گلیکول.