تولید پودر لباسشویی تیاگل که بوی تعفن می دهد

پودر لباسشویی تیاگل که بر روی تمام لکه ها موثر است، در عمق الیاف برای لباس های تمیز، براق و تازه عمل می کند. قابل استفاده در ماشین لباسشویی، پودر غلیظ تری دارد تا دوز کمتری داشته باشد.

شوینده برای شستن دست باید موثر باشد اما تهاجمی نباشد، باید کف کند اما زیاد کف نکند تا از شستشوی بیش از حد خسته کننده و باقی ماندن آثاری که می تواند حساسیت و ناراحتی برای پوست ایجاد کند جلوگیری کند، باید لباس را نرم نگه دارد و باید به محیط زیست احترام بگذارد.

به لطف محتوای کم آلاینده به طور کلی به طور خاص برای ظریف ترین الیاف که به دمای پایین نیز نیاز دارند، فرموله شده است.

THEشوینده های پودری معمولاً تأثیر محیطی بهتری نسبت به شوینده های مایع دارند، زیرا به مواد نگهدارنده کمتری (حاوی آب کمتر) نیاز دارند و در طول زمان پایدارتر هستند.

شوینده

با این حال، باید به خاطر داشت که روشن کننده های نوری (اغلب مواد تشکیل دهنده پودرهای شوینده) ترکیباتی هستند که تجزیه زیستی آنها دشوار است و اثرات زیست محیطی بالایی دارند.

سپس شوینده‌های پودری کاملاً زیست‌محیطی و طبیعی وجود دارند که می‌توانند مانند شوینده‌های سنتی قابلیت ضدعفونی و پاک‌کنندگی را داشته باشند و مزیتی که برای سلامتی و محیط زیست ایجاد نمی‌کنند، دارند.

آنها اثرات زیست محیطی را محدود می کنند، زیرا از عناصر زیست تخریب پذیر و مواد طبیعی یا مواد با منشاء گیاهی تشکیل شده اند که به راحتی زیست تخریب پذیر و در هر صورت غیر سمی هستند.

پشم و مواد شوینده ظریف Everdrop عاری از میکروپلاستیک است و با مواد گیاهی و به راحتی قابل تجزیه زیستی ساخته شده است.

گواهی Ecocert و تست شده از نظر پوست، شما می توانید با توجه به درجه سختی آب در منطقه خود انتخاب کنید. کیت استارتر شامل 2 بسته پودر لباسشویی و یک ظرف حلبی است.