در گذشته مردم با لنت ترمز الیگ پراید به هم علامت می دادند

معیار دیگری که برای انتخاب بهترین لنت ترمز الیگ پراید خودرو باید در نظر گرفت، موادی است که از آن ساخته شده اند. در واقع، هر دو لنت ترمز سرامیکی در حال حاضر در بازار موجود هستند.

از الیاف خاک رس و مس، ایده آل برای شرایط رانندگی عادی، برای رانندگی در محیط های بسیار سرد یا با وسایل نقلیه سنگین مناسب نیستند و برای رانندگی در شهر بهینه هستند.

نسبت به بزرگراه؛ و پد نیمه فلزی، ساخته شده از مس، آهن، فولاد و گرافیت، ایده آل برای اتومبیل های اسپرت تر.

برای انتخاب بهترین لنت ترمز خودرو، معیارهای دیگری که باید در نظر گرفت، ابعاد لنت است که هرگز نباید از لنت اصلی از نظر ضخامت، ارتفاع و عرض بیشتر باشد و برندی که کیفیت محصول را تضمین می کند.

لنت

برمبو، لنت ترمز مطابق با استاندارد ECE-R90، که مدل های با کیفیت بالا، معادل های OE را ارائه می دهد که قادر به تضمین عملکرد عالی، حتی در شرایط دمای بسیار بالا، ساخته شده با مواد عالی، قادر به کاهش لرزش های ناشی از ترمز ناگهانی است.

مانند P 85 020، ساخته شده با افزودن صفحات ضد جیغ مخصوص برای مقابله با هر نوع سر و صدایی، با تکنولوژی دایکاست برای تضمین چسبندگی نزدیک لنت به پوشش اصطکاک و مواد مقاوم در برابر سایش.

بوش که کیت آن شامل لنت و دیسک ترمز است که با کیفیت عالی، مواد اصطکاک عالی برای هر وسیله نقلیه مشخص می شود، با لایه میانی ساخته شده با مواد عایق برای به حداقل رساندن انتقال حرارت، چسبندگی عالی.

Ferodo FDB 1617، لنت‌هایی که با مقررات OE مطابقت دارند، ایده‌آل برای بسیاری از مدل‌های خودرو، ساخته شده با مواد ویژه برای به حداقل رساندن گرد و غبار ترمز تولید شده در هنگام ترمز و مقاومت در برابر دماهای شدید، سرد و گرم.