ست های ظروف غذاخوری Arcopoal با کیفیت عالی

ست های ظروف غذاخوری Arcopoal یکی از اولین انقلاب ها آرکوپال دینو در تولید شیشه است در حالی که ست های Corelle نشان دهنده قدرت است زیرا دارای طراحی منحصر به فرد شیشه ای 3 لایه ویترل است که آنها را مانند چینی ظریف نازک و شفاف می کند.

ظروف غذاخوری آرکوپال یک ظروف غذاخوری با کیفیت است که طراحی معاصر و جاودانه دارد و خاطرات خانواده ها را زنده می کند و به شما ارزش پول می دهد در حالی که بشقاب ها و کاسه های کورل انتخابی ایده آل برای غذاخوری در فضای باز، داخل خانه، باربیکیو یا پیک نیک هستند.

آرکوپال به خاطر شیشه بوروسیلیکات اوپال آرکوپال فرانسه شفافش معروف است و قابل شستشو در مایکروویو و ماشین ظرفشویی است.

بهترین ماشین های ظرفشویی نیز با در نظر گرفتن ایمنی ساخته شده اند، بنابراین لازم نیست نگران قرار دادن ظروف آشپزخانه خود باشید.

اگرچه آرکوپال سبک وزن است، اما کاملاً مقاوم است، مانند کورل آمریکایی در برابر شکستگی و تراشه مقاوم است و گفته می شود که پنج برابر قوی تر از چینی است.

همچنین بخوانید: آیا کورل سرب و کادمیوم ندارد

آرکوپال فرانسه
آرکوپال فرانسه با عنوان Arc International شروع به کار کرد. تولید کننده بارکد خوان کالاهای خانگی. آرکوپال فرانسه بزرگترین تولید کننده کریستال و ظروف شیشه ای در جهان است. همچنین از سال 1916 به طور خصوصی متعلق به اعضای خانواده دیورند است.

یکی از محصولات برجسته Arc، “عینک کار” ده وجهی با دیواره ضخیم است آرکوپال که پس از معرفی آنها در سال 1978، در آشپزخانه های فرانسوی به کار گرفته شد. برند Arcopal France بعداً در سال 1958 معرفی شد.

ظروف غذاخوری آرکوپال فرانسه بسیار نازک است و به خاطر شیشه های سکوریت شده و شیشه های بوروسیلیکات معروف است.

 • منابع:
  1. ?Arcopal Vs Corelle Dishes. What are the Differences
 • تبلیغات: 
  1. کشف گیاه آلوئه ورا در کف دریای سیاه همه را شوکه کرد
  2. راز موفقیت میلیونر های خود ساخته در زندگی!!
  3. اولین مبلی که به کره مریخ برده شد، متعلق به چه کسی است؟
  4. با خوردن روزی یک عدد سیب به وزن ایده آل برسید