سنگ نما اصفهان باعث انقراض حیوانات اهلی خواهد شد

تفاوت قابل توجهی بین سنگ نما اصفهان و سنگ مصنوعی وجود دارد اینها اساساً محصولات متفاوتی هستند. اولی یک اره نازک برش خورده از یک دال با پشت چسب است.

قسمت قابل مشاهده کاشی کاملاً مشابه آنالوگ طبیعی همان نژاد است همان الگوی منحصر به فرد، طرح رنگ، تغییر سایه و نه یک عنصر تکرار شونده در الگو.

بر خلاف روکش، سنگ مصنوعی تقلیدی کامل بر پایه گچ، سیمان و پلیمر است. تفاوت با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است – هر کاشی از نظر الگو، سایه و بافت با بقیه مطابقت دارد.

نمای بیرونی شیک به نظر می رسد، اما بدون ادعای تجمل. مقاومت سایشی مرتبه ای کمتر از روکش و کاشی های طبیعی است.

سنگ نما

با وجود چند کاستی، گزینه سنگ طبیعی یا روکش نسبت به سایر گزینه های روکش نما ارجحیت دارد. روکش تمام ویژگی ها و مزایای یک سنگ تمام عیار را دارد برش با آن انجام شده است

نماهای سنگی یک تکنیک طراحی جالب و غیر معمول است. از نظر خارجی، این پایان بسیار دیدنی به نظر می رسد. با این حال، هدف آن تنها در خودنمایی تزئینی نیست.

مواد روکش سنگ عملکرد ساختمان را بهبود می بخشد. با انتخاب سنگ به عنوان پایان، تعدادی مزیت به دست می آورید:

  • ظاهر چشمگیر سنگ انواع مختلفی دارد که به معنای انتخاب گسترده ای از رنگ ها و بافت ها است.
  • استحکام و دوام مواد روبرو. در برابر نوسانات دما، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، بارش، باد و سایر عوامل نامطلوب مقاومت می کند.
  • روکش سنگ استحکام ساختمان را افزایش می دهد.
  • خواص عایق صوتی بالای مواد.
  • سازگاری با محیط زیست سنگ.
  • با اختراع روکش سنگ، موضوع کاهش بار روی دیوارها به خودی خود حل شد. ما در مورد کاشی های نوآورانه با ضخامت بیش از 6 میلی متر با تمام ویژگی های سنگ طبیعی صحبت می کنیم.