ظروف پلاستیکی صنعت سازان باعث افزایش طول عمر انسان خواهد شد

ظروف نگهداری مواد غذایی یک آیتم نسبتا کوچک هستند، اگر ظروف نامناسبی بخرید، ممکن است در تازه نگه داشتن غذا با مشکل بزرگی روبرو شوید.

یک سس نشتی را در داخل کیف خود قرار دهید تا سس سالاد به همه جاهای نامناسب نشت کند. یا از آن برای نگهداری باقی مانده ماهی قزل آلا که بوی ماهی می دهد در سراسر یخچال خود استفاده کنید.

آن را با آب پر کنید بهترین چیپس سیب زمینی هنگام جویدن خیس است. در حالت ایده آل، ظروف پلاستیکی صنعت سازان خوب عمر مفید را افزایش می دهند و غذا را تازه و بدون نشتی، بو، لکه یا شکستگی نگه می دارند.

و اگر روی یک کیت بزرگ سرمایه‌گذاری کنید، احتمالاً به همان اندازه که برای یک دستگاه خرج می‌کنید، آن را دیگر خرید کوچکی نمی‌کنید.

ظروف

پس از ماه‌ها آزمایش، متوجه شدیم که ظرف شیشه‌ای نگهداری مواد غذایی Pyrex End (موجود در ویلیامز سونوما) می‌تواند غذای شما را تازه نگه دارد و حتی در این فرآیند ظاهر خوبی داشته باشد.

اگر وزن سبک و مقاومت در برابر شکستن پلاستیک را ترجیح می دهید، Rubbermaid Easy Lid (موجود در آمازون) بهترین انتخاب ما است.

اگر به دنبال یک ظرف بسیار مقرون به صرفه برای خرید و استفاده در سوپرمارکت برای ناهار و غذا هستید، ظرف غذای Glad (موجود در آمازون) را توصیه می کنیم.

برای کمک به شما در خرج کردن عاقلانه، ما 12 ظروف با اندازه های مختلف با کیفیت بالا را انتخاب کرده ایم که هر کدام برای انجماد، یخ زدایی و مایکروویو و همچنین نگهداری چیپس و روغن ماهی مناسب هستند.

ذخیره مواد غذایی بخش مهمی از مدیریت آشپزخانه شما است. ما اقلام خاصی را برای نگهداری انواع مختلف غذا انتخاب می کنیم زیرا بر طول عمر غذا تاثیر می گذارد.

اما دیدن اینکه حشرات کوچک هنوز موفق به ورود به یک ظرف مهر و موم شده اند، خسته کننده است. چگونه این اتفاق افتاد؟ پروانه های غذا چگونه وارد ظروف دربسته شدند؟ بیایید با این آفات آشنا شویم و راه حلی برای شما بیاوریم.