ماهی آکواریومی که به صاحبش در جلسه آزمون تقلب می داد

شین از زمان فارغ التحصیلی از دانشگاه تاسمانی با مدرک کارشناسی ارشد در آبزی پروری، نزدیک به 30 سال در صنعت آبزی پروری کار کرده است.

قیمت ماهی آکواریوم با توجه به شکل ظاهری که دارد و همچنین باله های زیبایی که در آن است در بازار فروش قیمتهای متفاوتی دارد.

در حالی که او با تعدادی از گونه های ماهیان غذایی کار کرده است، تجربه اصلی او در صنعت ماهیان زینتی از جمله: کشاورزی، واردات صادرات، عمده فروشی و خرده فروشی نهفته است.

سابقه کاری او همچنین شامل تدریس در کالج دریانوردی استرالیا و دانشگاه تاسمانی است و او روی طیف وسیعی از پروژه‌های مشاوره برای گروه‌های مختلف صنعتی، سازمان‌های غیردولتی و دولتی در استرالیا، کارائیب و جنوب شرق آسیا کار کرده است.

شین تجربه کار در سطح مدیریت ارشد در چندین شرکت در صنعت ماهیان زینتی در سراسر زنجیره تامین را دارد.

در حالی که تجربه شین بیشتر جنبه های صنعت را پوشش می دهد، او علاقه خاصی به امنیت زیستی و فناوری تولید فشرده آبزی پروری پیدا کرده است.

با این پیشینه، شین در کنفرانس های ملی و بین المللی در زمینه های تولید فشرده، قرنطینه و امنیت زیستی برای آبزی پروری و ماهیان زینتی ارائه کرده است.

او در می 2016 به عنوان رئیس بین‌المللی ماهی‌های زینتی انتخاب شد انجمن بین‌المللی اوج که نماینده صنعت در سراسر جهان است و امیدوار است به کار در راستای یک صنعت ماهی‌های زینتی پایدار و پر جنب و جوش ادامه دهد.

اخیراً او به عنوان استاد مدعو در دانشگاه اقیانوس شانگهای منصوب شده است و در آنجا تدریس در مورد تکنیک های تولید ماهی زینتی، صنعت بین المللی ماهی های زینتی و لجستیک بین المللی ارائه می دهد.

مطالعه ما جنبه‌های بیولوژیکی و جامعه‌شناختی تجارت آکواریوم را در نظر می‌گیرد تا پتانسیل آن را به عنوان یک بردار برای معرفی گونه‌های ماهی غیربومی با واسطه انسان ارزیابی کند.

خطر ناشی از یک ناقل تهاجم هم یک جزء بیولوژیکی (توانایی گونه ها برای ایجاد جمعیت های خودپایدار) و هم یک جزء انسانی (تحویل گونه ها به زیستگاه جدید) دارد.

بنابراین ارزیابی خطر تهاجم باید هر دو عنصر را در نظر بگیرد. از آنجایی که شرایط محیطی محلی شیوه‌های تجاری، و ترجیحات مصرف‌کننده برای گونه‌های ماهی خاص در معرض تغییرات منطقه‌ای است.

پروفایل خطر تهاجم مرتبط با تجارت آکواریوم احتمالاً تنوع جغرافیایی قابل‌توجهی را نشان می‌دهد.