ماهی های زیبای کوچک آکواریومی مناطق گرمسیری

تعداد بسیار زیادی از ماهی های آکواریومی گرمسیری گوشت شترمرغ برای آکواریوم ها شناخته شده است. در حالی که بسیاری از ماهی ها به راحتی پرورش می یابند برخی از این ماهی ها کمیاب، دشوار و گران هستند.

بسیاری از گونه های عجیب و غریب را می توان به راحتی پرورش داده و پرورش داد زیرا این فناوری ساده و به خوبی توسعه یافته است.

توصیه می‌شود قبل از تلاش برای گونه‌های چالش‌برانگیز با گونه‌های رایج و جذاب به راحتی پرورش داده شده و ارزان‌تر شروع کنید. یک پروژه ماهی زینتی بسته به فضای موجود لباس منشی بیمارستان می تواند

1) فقط پرورش

2) فقط پرورش

3) پرورش و پرورش باشد.

این فناوری شامل فعالیت های زیر است.

پرورش: پرورش این ماهیان را می توان به طور معمول در مخازن سیمانی برد. مخازن سیمان نگهداری آسان و بادوام هستند. یک گونه را می توان در یک مخزن ذخیره کرد.

اما در صورت وجود گونه های سازگار، دو یا سه ماهی زینتی گونه می توانند یک مخزن را اشغال کنند. آب زیرزمینی از چاه های حفر شده و چاه های لوله عمیق بهترین برای پرورش هستند.

ماهی ها در حدود 4 تا 6 ماه به اندازه قابل فروش می رسند. هشت تا ده محصول را می توان در یک سال برداشت.

تغذیه: ماهی های جوان عمدتاً با اینفوزوریا، آرتمیا، دافنیا، لارو پشه توبیفکس لژ کفش و کرم خونی تغذیه می شوند. برای پرورش، می توان از خوراک مصنوعی یا آماده فرموله شده استفاده کرد.

در حال حاضر هیچ خوراک آماده بومی برای ماهیان آکواریومی در دسترس نیست. مقدار و نوع غذایی که باید داده شود بستگی به اندازه ماهی دارد.

تغذیه به طور کلی دو بار در روز یا بر اساس نیاز انجام می شود. برای پرورش از مرحله بچه ماهی می توان از خوراک خشک آماده شده استفاده کرد.

 • منابع:
  1. Ornamental Fish Culture: Creating A Niche In The Economy
 • تبلیغات: 
  1. هزینه استخراج یک اونس طلا
  2. به روزترین حوله ها در بازار
  3. تشخیص الگوی کمک های رنگی
  4. سنگ فیروزه در نمایشگاه جواهرات توسان