مردی با کاشی سرامیک کف پذیرایی توانست به ماه سفر کند

امسال شخصیت های استثنایی در دوازدهم نمایشگاه بین المللی کاشی سرامیک کف پذیرایی در تاریخ 1 و 2 اکتبر حضور خواهند داشت. لی بابل با مجسمه‌های باشکوهش، آتلیه بوتانی-دشو در لا بورن با ظروف سنگی نمکی، گروه بزرگی از سرامیست‌های پروونس، سرامیک‌های درخشان و شادی‌بخش پائولا استاچیولی. زیر لژیا Istituto Degl’Innocenti، کارگاه های آموزشی برای کودکان “بیا با گل بازی کنیم”.

از ساعت 10:30 تا 12:30 صبح و از ساعت 15:30 تا 19:30 بعد از ظهر، کودکان فلورانسی می توانند با کمک استادان سفالگر، در خلق مصنوعات ساده اما با رضایت تضمین شده آزمایش کنند!

توجهی که لی بابل به فرم به عنوان یک کل و به عناصر فردی که آن را تشکیل می دهند به طور غیرمستقیم از شیوه عمل مکتب باهاوس می آید.

معلم او Walburga Külz (1921-2002) در واقع شاگرد اتو لیندیگ (1895-1966) یکی از اولین فرمایسترها (استاد فرم) بخش سرامیک وایمار باهاوس (که شعبه آن در دورنبورگ قرار داشت) بود. ) .

سرامیک

فیلم «درو زمستان» ساخته ریکاردو دی کال در Istituto degli Innocenti نمایش داده می شود. این فیلم به عنوان بخشی از شصت و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ونیز ارائه شد و پرتره سینمای هنرمند-سرامیست السیو تاسکا است که امسال در رویداد ما حضور دارد.

دست های تند، عادت به کار، کوبیدن، خمیر کردن، ضرب و شتم کردن. ضربات اکنون کر تر، اکنون دقیق تر و صدادار هستند. همه چیز با ماده شروع می شود: خاک رس در واقع آن را همانطور که در منطقه ما نامیده می شود “ایجاد” می کند. و مانند یک سفر آغازین، مرد، سرامیست، ابتدا به جایی می رود که همه چیز منشأ خود را دارد: معادن.

کوه های سفالی این یک مکان عجیب و ساکت است که در آن همه چیز همان رنگ ماه را دارد و واقعاً شبیه یک سیاره دیگر است. این پیرمرد کم حرف کیست که صورتش با فرهای سفید به شکل شعله های آتش، که تصور یک سر هلنیستی را ایجاد می کند، قاب شده است؟ داستان شما به عنوان یک مرد، به عنوان یک سرامیست، به عنوان یک هنرمند چیست؟