مردی با کمربند مردانه لویی ویتون خود را حلق آویز کرد

حتما قبل از خرید کمربند مردانه لویی ویتون دور کمر یا باسن خود را دقیقاً در جایی که کمربند را بسته اید اندازه بگیرید. مقدار اندازه گیری شده مطابق با اندازه کمربند مورد نیاز است. سپس تسمه را به سوراخ مرکزی ببندید و 3 سوراخ بعدی برای شل کردن و 3 سوراخ برای سفت کردن خواهد بود.

اگر کمربندهای چرمی بسیار گرانبهایی در کمد لباس شما وجود دارد، می توانید آنها را همیشه در کیسه های پارچه ای یا در یک حوله چای نخی قرار دهید.

کمربند چرمی لوکس مردانه برای شلوارهای تفریحی، فضای باز و تجاری مناسب است. کمربندهای کشیده با چرم ایتالیایی با کیفیت مشکی، قهوه ای تیره و خرمایی تولید می شوند.

لبه ها و پشت کمربند لاکی است که باعث می شود لکه روی لباس شما باقی نماند. کمربند چرمی را می توان به راحتی با پیچی که کمربند و قسمت چرمی را با سگک متصل می کند کوتاه کرد. تولید کننده چک کمربندهای چرمی بلند را با بالاترین کیفیت تولید می کند.

کمربند

کمربندهای چرمی سالهاست که جزء اصلی کمد لباس بوده و همیشه مد هستند. چرم یک ماده طبیعی با بالاترین کیفیت است که با عمر طولانی آن مشخص می شود.

مزیت چرم اصل با کیفیت این است که بر خلاف مواد ساخته شده توسط انسان، پاره نمی شود. مزیت دیگر آنها تطبیق پذیری آنهاست زیرا کمربند چرمی با هر لباسی ست می شود.

کمربند یکی از لوازم جانبی مد است که ما هر روز در معرض استرس های شدید قرار می گیریم. اگرچه ما کمربندهایی را با بالاترین کیفیت چرم ایتالیایی تولید می کنیم، اما در صورت نگهداری نادرست عمر آنها به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

مخصوصاً اگر تسمه نادرست بسته شود آسیب می بیند. هرگز کمربند را با کشیدن آن از داخل سگک با دست خود سفت نکنید!