مصرف کاغذ در کرج موجب انقراض درختان شد

کربنات آهک عموماً غالب است زیرا تخلخل و خاکستر بسیار سفید می دهد. کمی سولفات روی به آن اضافه کنید. در نهایت، برای افزایش قابلیت احتراق، در انبوه هلندی، در اواخر تصفیه، کمی نیترات منیزیم، نیترات سودا یا کلرات پتاس اضافه می شود.

گاهی اوقات محلول های محصولات اخیر روی ورق در حال تولید روی دستگاه کاغذ در کرج (در انتهای قسمت خشک کن) اسپری می شود.

گاهی اوقات، ما یک واترمارک کاذب (علامت یا طرحی که در بدنه کاغذ قرار دارد و با شفافیت قابل مشاهده است) با غلطک های حکاکی که با خرد کردن الیاف روی ورق قبلاً مرطوب شده عمل می کنند، انجام می دهیم.

از دهه 1880 تا 1959، تولید کاغذ سیگار در کارخانه‌های بولوره اهمیت داشت و با پنج دستگاه امکان تولید بیش از 2500 تن کاغذ معادل 50 میلیارد نخ را در دهه 1930 فراهم کرد.

نوت‌بوک‌های OCB دیگر در بریتانی ساخته نمی‌شوند، بلکه در Angers همراه با نوت‌بوک‌های Zig-Zag تولید می‌شوند، در حالی که نوت‌بوک‌های Job در Perpignan تولید می‌شوند.

کاغذ

کاغذ خازن در دهه 1960 با هشت دستگاه تولید مقام اول را به خود اختصاص داد. Bolloré با این کاغذ بسیار ظریف که به عنوان یک عایق الکتریکی عمل می کند 30 درصد از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است.

کاغذ کربن نیز در دهه 1960 با 80 درصد بازار فرانسه (در رنگ های مختلف) توسعه یافت و از خمیر چوب ساخته شد. چای کیسه ای: Bolloré 80 درصد از بازار داخلی فرانسه را تامین می کند.

این کاغذ از کنف مانیل و سپس فیبر بلند خمیر کاغذ ساخته شده است. از کاغذ انجیل برای انتشار کتب مذهبی و برای مجموعه ادبی “La Pléiade” در کاغذهای خوب استفاده می شود.

فیلم پلی پروپیلن در دهه 1970 ظاهر شد. این فیلم پلاستیکی از گرانول های کوچک سفید رنگ، ذوب شده در یک “اکسترودر” ساخته شده است.

پلی پروپیلن که به یک ماده چسبناک تبدیل می شود، پس از عبور از یک استوانه در یخچال به حالت جامد در قالب یک فیلم تخت باز می گردد. سپس این فیلم در طول و عرض کشیده می شود. این تولید با کارخانه Pen Carn پیشرفت زیادی کرده است.