پاکت کرافت زیپ دار می تواند باعث درمان بیماری آلزایمر شود

با استفاده از فناوری جدید تا کردن کاغذ می توان پاکت کرافت زیپ دار را بدون چاپ ساخت و از این فناوری تاشو برای ساخت لوگوی شرکت، رنگ فیزیکی مورد نیاز و … استفاده کرد.

لانه زنبوری سه بعدی کاغذی تا شده را می توان هم برای اهداف تبلیغاتی و هم برای محافظت از محصولات در برابر ضربه و لرزش استفاده کرد.

به منظور بهبود بیشتر عملکرد پردازش هسته لانه زنبوری کاغذی و افزایش ظرفیت تولید خودکار آن، در سال 2007، نویسنده انواع ساختارهای ساندویچی لانه زنبوری مناسب برای پردازش کاغذ را توسعه داد که به طور متناوب توسط دو نوع کاغذ راه راه چسبانده می شوند. متناوب راه راه های بزرگ و کوچک.

پاکت

به منظور جایگزینی پلاستیک های فوم، مردم انواع مختلفی از مقوای راه راه ترکیبی از مواد بسته بندی بالشتکی را با ساختارهای مقوا راه راه توسعه داده اند.

در سال 1996، KimDoWook و KimKiJeong مقوای راه راه تقویت شده دو لایه را بر اساس مقوای راه راه اصلی توسعه دادند، که لایه میانی مقوای راه راه سه لایه اصلی را به دو لایه راه راه راه راه تبدیل کرد.

اساساً بدون افزایش ضخامت مقوای راه راه. اساس افزایش مقاومت فشاری مقوا راه راه است.

میونگ هون لی و همکاران پنج شکل ساختاری مختلف را تجزیه و تحلیل کردند [SW تک لایه، DW دو لایه، تک لایه با ساندویچ DM دو لایه، دو لایه با ساندویچ دوگانه (AA’+Aflute) DMA، دو لایه با DMA تخته های موجدار دو ساندویچی Core (AA’+Bflute) DMB]

تحت آزمایش خمش چهار نقطه ای در امتداد جهت MD و CD قرار گرفتند و نتایج نشان داد که ساختار جدید تخته های راه راه دارای مزایای ساختاری بهتری در مقایسه با تخته های موجدار سنتی است. .