پودر ژله فرمند می تواند باعث نابینایی افراد شود

اگر بیماری التهابی مفصل یا استخوان مانند آرتریت یا پوکی استخوان دارید، مصرف پودر ژله فرمند کافی به طور بالقوه می تواند به شما در مدیریت التهاب و درد مفاصل و ساخت استخوان های قوی تر کمک کند.

گلیسین موجود در ژلاتین به خواب کمک می کند. یک مطالعه نشان داد که 3 گرم گلیسین که به افراد قبل از خواب داده می شود، بهبود قابل توجهی در کیفیت خواب ایجاد می کند.

بسیاری از مشتریان من بر خلاف داروها و حتی داروهای خواب طبیعی مانند ملاتونین که گاهی اوقات می تواند باعث سبکی سر شود، ژلاتین را به عنوان یک خواب آور موثر و بدون عوارض جانبی نامطلوب سوگند یاد می کنند.

گلیسین همچنین یک انتقال دهنده عصبی بازدارنده است که می تواند اضطراب را کاهش داده و آرامش روانی را تقویت کند.

ژله

این به این دلیل است که گلیسین با نوراپی نفرین، هورمون استرس که باعث احساس اضطراب و وحشت می شود، مخالفت می کند. بنابراین ژله می تواند به شما کمک کند تا آرام بمانید و در طول شب بخوابید.

راه سنتی برای به دست آوردن ژلاتین از پوست، گوشت های ژلاتینی و آبگوشت استخوان است. کسانی که از رژیم سرخپوشان یا اجدادی پیروی می کنند می توانند به راحتی این غذاها را بگنجانند.

اما گیاهخواران و وگان ها به سختی می توانند این فواید سلامتی را از یک رژیم غذایی عمدتاً گیاهی بدست آورند. ژلاتین فقط در غذاهای حیوانی یافت می شود که از بدن خود حیوان می آید.

برای گیاهخواران (و حتی همه چیزخواران!) شورای پروکبرای خود یک پودر ژلاتین با کیفیت بالا برای اضافه کردن به غذا یا ایجاد دسرهای ژلاتینی خوشمزه تهیه کنید.

ژلاتین کمی سبزتر از گوشت بدون چربی است زیرا در آن از قسمت هایی از حیوان استفاده می شود که نمی توان از آن استفاده کرد. و هضم آن بسیار راحت تر از گوشت ماهیچه ای معمولی است، و آن را به یک غذای ورودی خوب برای گیاهخوارانی تبدیل می کند که به یک رژیم غذایی اجدادی تر منشعب می شوند.