کیف بافتنی می تواند باعث ایجاد اگزما در بانوان شود

کیف بافتنی و لباس همیشه مد خواهند بود. به هر حال، کیف را می توان بافتنی نیز کرد. ممکن است به نظر برسد که نخ مواد مناسبی برای کیف نیست.

از این گذشته ، چنین کیفی برخلاف “دوست دختر” چرمی آن بسیار سریعتر کثیف می شود و کمتر کاربردی خواهد بود.

و قبلاً اعتقاد بر این بود که کیسه بافتنی فقط یک گزینه تابستانی است. این که در زمستان و پاییز انتخاب مدلی که به طور ایده آل با لباس مناسب باشد بسیار دشوار است.

برای یک ترکیب هماهنگ، ابتدا باید موادی را انتخاب کنید که کیف دستی از آن ساخته می شود. به طور طبیعی، اگر یک کیف دستی کوچک روباز ببینیم، بلافاصله افکاری در مورد تابستان برای ما به ارمغان می آورد.

با این حال، اگر از نخ های متراکم، پشم، نخ های حجیم استفاده می کنید، چنین کیفی با یک بارانی پاییزی، روسری بافتنی، چکمه و ژاکت های پشمی نرم و گرم به نظر می رسد.

کیف

کیف های دستی بافتنی خوب هستند زیرا می توان آنها را به روش های مختلف تزئین کرد. اولاً مستقیماً با الگوهای بافتنی روی بوم و ثانیاً با اضافه کردن حاشیه ها، سگک های عظیم یا مهره های بزرگ.

تکرار می کنیم، کیف های بافتنی را می توان نه تنها در تابستان پوشید. در زمستان، بر خلاف روزهای روشن تابستان، رنگ های آرام تری برای کیف ها مد هستند: خاکستری، سبز تیره، بورگوندی.

و لوازم جانبی روی آنها مطمئناً باید روشن باشند یک حاشیه متضاد یا یک دکمه استاد همیشه به خوبی برجسته می شود.

طراحان مدرن پیشنهاد می کنند کیف های دستی بافتنی را نه تنها با لباس های سبک هیپی، بلکه با لباس های روزانه و حتی با کت و شلوارهای اداری ترکیب کنند.

به عنوان مثال، برند معروف Rag & Bone مجموعه های چند جزئی را برای زمستان ارائه می دهد تا با کیف های بافتنی تکمیل شود آنها بولروهای بافتنی و کیف های دستی برای دامن با پیراهن های فلانل گرم ارائه می دهند.

بولرو و کیف به یک سبک به هم متصل شده اند که به کل مجموعه یکپارچگی و هماهنگی می بخشد.